Akce na klíč

Níže naleznete výpis akcí, co vše jsme schopni Vám zařídit "na klíč". Vše důležité zařídíme za vás a veškeré starosti můžete nechat na našem zkušeném týmu! Dokážeme zařídit jakoukoliv akci dle Vašich požadavků. Stačí nás kontaktovat, domluvíme termín osobní návštěvy ať u nás nebo u Vás, a rádi Vám představíme naše " neomezené " možnosti.

Dětské dny

Zábavný dětský den? S námi bez obav! Na to jsem mistři!

Chcete připravit dětem nezapomenutelný dětský den? Naše nabídka je komplexní, populární dětské atrakce, skákací hrady, animační programy včetně hlídání dětí, malování na obličej či maskoti, v nabídce máme více než 100 různorodých aktivit pro děti i dospělé. Zajistíme pro Vás nezapomenutelný dětský den plný zábavy pro malé i velké. Akci Vám zajistíme přesně podle Vašich přání a představ. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme.


Narozeninové oslavy

K oslavě nepatří starosti, nestarejte se o nic, vše za vás zařídíme!

Zajistíme Vám tematickou narozeninovou oslavu dle Vašich představ a přání, ať už je oslavenci 5 či 70 let. Pomůžeme Vám s výběrem místa, výzdobou ve vhodném stylu, zajistíme pozvánky pro hosty, catering či obsluhu a vytvoříme program na klíč pro Vaše hosty. Zajistíme party stany, stoly, židle a veškeré potřebné propriety pro Vaši oslavu. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme.


Svatby

Na svatbách zabavíme děti i dospělé, vše zajistíme, žádné starosti navíc!

Váš velký den by měl být opravdu nezapomenutelný. A třeba právě proto, aby jste při přípravách na nic nezapomněli, jsme tu pro Vás. Zajištění dekorací, balonkové výzdoby, občerstvení či zábavy zvládneme za Vás. Ale umíme toho mnohem víc! Rádi Vám osobně představím všechny naše možnosti, nabídku na klíč právě pro Vás dle Vašich snů a představ. 


Team buildingy

Atrakce, DJ, moderátor? Team building vám pomůžeme naplánovat, klidně se na nás obraťte!

Chcete stmelit pracovní kolektiv? Chcete zlepšit jejich komunikaci? Chcete prověřit fyzickou zdatnost Vašich zaměstnanců? Nebo chcete jen zábavu a odměnit Vaše zaměstnance za jejich práci? Pak je teambuilding tou správnou volbou! Nabízíme kompletní servis v této oblasti. Kolektivní či individuální soutěže tematicky zaměřené dle Vašeho přání. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme.


Den otevřených dveří

Potřebujete prezentovat svou instituci? Zajistíme rozptýlení pro vaše návštěvníky!

Chcete se odprezentovat Vašim obchodním partnerům, rodinám Vašich zaměstnanců nebo široké veřejnosti? S naší pomocí, zkušenostmi a možnostmi to bude hračka. Zajistíme Vám zábavný program, hudební produkci, catering, mobiliář, hostesky, prostě cokoliv si zamanete. Vaší představivosti se meze nekladou a neotřelých nápadů máme dost. Rádi Vám naši nabídku představíme při osobní schůzce.


Akce pro nákupní centra

Nákupní centra často využívají našich služeb. Zajištění hostesek, doprovodného programu či akcí na klíč od Velikonoc až po Halloween. Rádi Vám představíme svou nabídku. Nechte nás obstarat program pro nejen pro děti!

Zábavné programy na klíč pro malé i velké návštěvníky, tematicky sladěné dle Vašich přání a představ. Doprovodné programy, prezentace nových produktů, opening ceremony, hostesky, promotérky. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme.


Promotion service

Chcete veřejně profesionálně prezentovat Váš produkt či značku? Máme velké zkušenosti s prezentacemi konkrétního produktu a nabídkou face to face. Víme, že na komunikaci a prezentaci před koncovým zákazníkem hodně záleží. Můžeme Vám nabídnout reprezentativní a komunikativní hostesky pro veřejné představení či ochutnávky Vašich produktů. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme.


Městské slavnosti

Veřejné akce, městské či obecní slavnosti. Zajistíme pro Vás vše od A až po Z, zábavný program, atrakce, účinkující, stánkaře, ozvučení, osvětlení. Zbavíme Vás starostí s přípravou a o vše se postaráme, Vy už se jen bavíte. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme.


Hostesing

Hledáte šikovné hostesky či promotérky? Malé či velké, štíhlé či plnoštíhlé, blondýny či brunety? Rádi Vám pomůžeme! Vybereme pro Vás dle typu akce či Vašich požadavků ideální hostesky / promotéry a zajistíme hladký průběh.

Děti na hrad logo

Děti na hrad je agentura původem
z Ústí nad Labem zabývající se
pronájmem širokého sortimentu
atrakcí a zajištěním služeb
a kompletního zábavního programu.

Počet návštěv webu

Dnes 106

Včera 189

Týden 670

Měsíc 4719

Všechny 376246

Spojte se s námi

Kontaktujte nás na telefonu či e-mailu:

  • Větrná 2714/4, 400 11 Ústí nad Labem
  • +420 608 980 108 - Agentura
  • +420 608 212 129 - Prodejna Párty služby
  • info@detinahrad.cz

Další kontaktní informace naleznete na stránce "Kontaktujte nás".

Zabezpečení