Balonky foliové Balonky foliové

Fóliové balónky nabízíme v různých tvarech a barvách. Jsou sice dražší než klasické latexové balónky, ale jejich výhodou je kvalita a nepropustnost. Fóliové balónky nafouknuté vzduchem Vám vydrží několik měsíců bez výrazných změn. V případě, že fóliový balónek nafouknete héliem, můžete počítat s tím, že Vám bude létat přibližně 14 dnů, přičemž tvar nezmění cca 7 dní.

Balonky metalické Balonky metalické

V této sekci Vám nabízíme metalické balónky BELBAL o průměru 30 cm. Balónky jsou pevnější, mají metalízový design a jsou na první pohled efektnější než standartní pastelové barvy. Celkem zde najdete 27 různých barev, které můžete využít k dekoraci své párty. Všechny barvy balónků jsou samozřejmě ihned k dodání. Objednávat můžete už od 1 ks z jakékoliv barvy. Latexové balónky BELBAL jsou 100% biologicky rozložitelné. Latexové balónky jsou vyrobeny z 100% přírodního kaučuku umožňující balónky zcela biologicky rozložit.

Balonky pastelové Balonky pastelové

V této sekci Vám nabízíme pastelové balónky firmy BELBAL o průměru na šířku 27 cm a průměr na výšku 35 cm. Celkem zde najdete 26 různých barev, které můžete využít k dekoraci své párty. Všechny barvy balónků jsou samozřejmě ihned k dodání. Objednávat můžete už od 1 ks z jakékoliv barvy. Latexové balónky BELBAL jsou 100% biologicky rozložitelné. Latexové balónky jsou vyrobeny z 100% přírodního kaučuku umožňující balónky zcela biologicky rozložit.

Balonky barevné s čísly Balonky barevné s čísly

V této sekci Vám nabízíme pastelové balónky firmy BELBAL o průměru na šířku 27 cm a průměr na výšku 35 cm. Balonky barevné s potiskem číslovky - jednoduchá dekorace Vaší narozeninové párty. Všechny barvy balónků jsou samozřejmě ihned k dodání. Objednávat můžete už od 1 ks z jakékoliv barvy. Latexové balónky BELBAL jsou 100% biologicky rozložitelné. Latexové balónky jsou vyrobeny z 100% přírodního kaučuku umožňující balónky zcela biologicky rozložit.

Balonky latexové s potiskem Balonky latexové s potiskem

V této sekci Vám nabízíme balónky s potiskem, které jsou již vyrobeny a připraveny k expedici. Nejsou na zakázku, tudíž jsou cenově výhodnější než balónky se speciálním potiskem na objednávku. V této sekci Vám nabízíme pastelové balónky firmy BELBAL o průměru na šířku 27 cm a průměr na výšku 35 cm.

Speciální balonky Speciální balonky

Balónky plněné na přání klienta. Lze penězi jako dárek k narozeninám, konfetami na párty a oslavy. Představivosti se meze nekladou a my se budeme snažit splnit i ta nejbláznivější přání

Helium Helium

Nafukování balonků heliem!? Ano, máme v nabídce. Nafukujeme balonky u nás zakoupené i donesené, cena vždy závisí na velikosti balonku. V případě většího počtu balonků můžeme nafukovat balonky na místě, například akce pro veřejnost, svatby, konference.

Párty mix Párty mix

Pár tipů na sortiment který by na Vaší párty určitě neměl chybět.

Pronájem párty vybavení Pronájem párty vybavení

Chybí Vám na Vaší párty stoly, židle, hudba , párty stany či chcete oslavu v párty kostýmech.... Rádi Vám s tím pomůžeme ;-)

Půjčovna kostýmů pro děti Půjčovna kostýmů pro děti

Půjčovna kostýmu pro děti, na párty, na oslavy nebo jen tak.

Půjčovna kostýmů pro dospělé Půjčovna kostýmů pro dospělé

Půjčovna kostýmu pro dospělé, na párty, na oslavy nebo jen tak.

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.