Zpět

Esda kostky XXL

Vlastnosti

XXL-stavebnicový systém ESDA Fun spojuje nejen výhody dříve známých stavebnic, ale díky nezvykle velkým rozměrům shodným s reálnými cihlami mohou děti reálně postavit například dům a získat tak sami zkušenosti z první ruky, velikost kostek je 30*15*7,5 cm. Děti také mají možnost hravou formou rozvíjet svou tvůrčí představivost a svou dovednost. Velká pozornost byla věnována skutečně funkci hraní. Herní bloky lze snadno smontovat a opět snadno rozmontovat. Nicméně drží pohromadě velmi dobře, takže i ty nejnáročnější stavby a objekty mohou být dětmi realizovány. A nejen v tomto bodě se stavebnice ESDA Fun liší od ostatních stavebnic na trhu. Koneckonců přesvědčit se můžete sami. Rádi Vám v rámci Vaší akce vytvoříme hrací kout s touto stavebnicí s celkovým počtem až 2 500 ks cihel. Lze doplnit i o další aktivity z naší bohaté nabídky. Cena je orientační, v případě zájmu Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na klíč dle Vašich požadavků.

 

Líbí se Vám naše stavebnice? Chtěli by jste si ji pořídit? Navštivte naše sesterské stránky www.esda.cz  či nás můžete sledovat na FB ESDA Fun blok 

Pro rezervaci se nejprve přihlašte nebo zaregistrujte

Ceny

999 Kč (bez DPH)

únor 2018

Týden po út st čt so ne
5 29. led 30. led 31. led 1. úno 2. úno 3. úno 4. úno
6 5. úno 6. úno 7. úno 8. úno 9. úno 10. úno 11. úno
7 12. úno 13. úno 14. úno 15. úno 16. úno 17. úno 18. úno
8 19. úno 20. úno 21. úno 22. úno 23. úno 24. úno 25. úno
9 26. úno 27. úno 28. úno 1. bře 2. bře 3. bře 4. bře

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.