Zpět

Esda kostky XXL

Vlastnosti

XXL-stavebnicový systém ESDA Fun spojuje nejen výhody dříve známých stavebnic, ale díky nezvykle velkým rozměrům shodným s reálnými cihlami mohou děti reálně postavit například dům a získat tak sami zkušenosti z první ruky, velikost kostek je 30*15*7,5 cm. Děti také mají možnost hravou formou rozvíjet svou tvůrčí představivost a svou dovednost. Velká pozornost byla věnována skutečně funkci hraní. Herní bloky lze snadno smontovat a opět snadno rozmontovat. Nicméně drží pohromadě velmi dobře, takže i ty nejnáročnější stavby a objekty mohou být dětmi realizovány. A nejen v tomto bodě se stavebnice ESDA Fun liší od ostatních stavebnic na trhu. Koneckonců přesvědčit se můžete sami. Rádi Vám v rámci Vaší akce vytvoříme hrací kout s touto stavebnicí s celkovým počtem až 2 500 ks cihel. Lze doplnit i o další aktivity z naší bohaté nabídky. Cena je orientační, v případě zájmu Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na klíč dle Vašich požadavků.

 

Líbí se Vám naše stavebnice? Chtěli by jste si ji pořídit? Navštivte naše sesterské stránky www.esda.cz  či nás můžete sledovat na FB ESDA Fun blok 

Pro rezervaci se nejprve přihlašte nebo zaregistrujte

Ceny

999 Kč (bez DPH)

duben 2018

Týden po út st čt so ne
13 26. bře 27. bře 28. bře 29. bře 30. bře 31. bře 1. dub
14 2. dub 3. dub 4. dub 5. dub 6. dub 7. dub 8. dub
15 9. dub 10. dub 11. dub 12. dub 13. dub 14. dub 15. dub
16 16. dub 17. dub 18. dub 19. dub 20. dub 21. dub 22. dub
17 23. dub 24. dub 25. dub 26. dub 27. dub 28. dub 29. dub
18 30. dub 1. kvě 2. kvě 3. kvě 4. kvě 5. kvě 6. kvě

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.