Zpět

Městské slavnosti

Vlastnosti

Veřejné akce, městské či obecní slavnosti. Zajistíme pro Vás vše od A až po Z, zábavný program, atrakce, účinkující, stánkaře, ozvučení, osvětlení. Zbavíme Vás starostí s přípravou a o vše se postaráme, Vy už se jen bavíte. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme. 

Pro rezervaci se nejprve přihlašte nebo zaregistrujte

Ceny

po 19. úno 2018

Od - do

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.