Zpět

Promotion service

Vlastnosti

 Chcete veřejně profesionálně prezentovat Váš produkt či značku? Máme velké zkušenosti s prezentacemi konkrétního produktu a nabídkou face to face. Víme, že na komunikaci a prezentaci před koncovým zákazníkem hodně záleží. Můžeme Vám nabídnout reprezentativní a komunikativní hostesky pro veřejné představení či ochutnávky Vašich produktů. Rádi za Vámi dorazíme a osobně Vám naši nabídku představíme. 

Pro rezervaci se nejprve přihlašte nebo zaregistrujte

Ceny

út 24. dub 2018

Od - do

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.