Zpět

Půjčovna šlapacích kár

Vlastnosti

Naše nejnovější služba v nabídce nejen pro děti! Otevřeli jsme por Vás půjčovnu šlapacích vozítek zn.Berg s nosností až 100 kg, povozit se tedy mohou nejenom děti ale i maminky a tatínci. Vraťte se s námi do dětských lat a staňte se zase na chvíli závodníky. K dispozici máme zatím 14 různorodých vozítek pro malé i pro velké závodníky, fandy do aut či milovníky motorek, k dispozici krásný okruh v nově rekonstruovaném Centrálním parku na Severní Terase, Mírová 6. Délka pronájmu na 30/60/120 minut s cenami již od 50,-. Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/slapacikaryDNH/ kde budeme pravidelně uveřejňovat novinky ohledně naší půjčovny, můžete s námi soutěžit o krásné ceny či se účastnit akcí, které pro Vás chystáme.

Otevřeno máme denně v závislosti na počasí od dubna do října, všední dny 13,00 - 19,00 a víkendy 10,00 - 19,00

Pro rezervaci se nejprve přihlašte nebo zaregistrujte
Kontaktní formulář
E-mail
Jméno
Od calendarerase
Do calendarerase
Zpráva
 

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.