S prvním jarním dnem a s prvními slunečními paprsky musela zákonitě přijít i tolik oblíbená slevová akce pro Mateřské školy. Ani letos Vás nemůžeme ošidit a stejně jako v roce předchozím jsme pro Vás připravili slevovou akci na skákací hrady - Aquarium, Ocean, Fotbal, Super Bouncy a Super Bouncy slide při zapůjčení na dopoledne/odpoledne v délce 4 hodin ve všední dny. Stačí si jen zajistit krásné počasí, o zábavu se postaráme my ;-)

Akce platí od 1.4.2017 do 30.6.2017. 

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/16-hrad-ocean.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/17-hrad-aquarium.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/18-hrad-fotbal.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/19-hrad-super-bouncy.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/20-hrad-super-bouncy-slide.html

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.