Po loňském úspěšném ročníku soutěže pro Mateřské školy Ústeckého kraje jsme se i letos rozhodli udělat Vám radost ;-) A potěšující zprávou je i zapojení dalších partnerů do soutěže, firem Vytisknuti.cz a Contin, díky nimž můžeme letos nabídnout zase o trochu lepší a zajímavější výhru pro vítěznou MŠ. Abychom eliminovali co nejvíce rozdíly v počtu dětí jednotlivých MŠ, pro rok 2016 jsme trochu pozměnili pravidla a vše trochu zjednodušili. Dětský den v hodnotě 25 000,- zdarma, fotoreportáž z akce od společnosti Vytisknuti.cz, 28 ks dětských bezpečnostních vestiček a bonusový dárek, zábavný interaktivní program pro nejmenší v rámci programu silniční bezpečnosti od společnosti Contin, může vyhrát jakákoliv MŠ, která na našem FB v soutěžní fotogalerii získá 500 a více LIKE. Ze všech fotografií které požadovaní počet LIKE získají, budeme 1.6.2016 losovat tu vítěznou. Ale ani ostatní MŠ smutnit nemusí ;-) Všechny ty, které nashromáždí 500 LIKE a více, získávají automaticky 50% slevu na zapůjčení skákacího hradu z naší nabídky pro rok 2016! Teď tedy zbývá jen zapojit do hlasování přátele, spolupracovníky, rodinu a pak doufat, že se to štěstí přikloní na Vaši stranu ;-)

 

  Tak vzhůru do toho! Všem soutěžícím děkujeme za přihlášení do soutěže a přejeme hodně štěstí! Vaše DNH ;-)

 

 

Komentáře   

0 #1 Štěpánka Slunečková 2016-05-03 21:45
Dobrý den, mohu ještě přihlásit na poslední chvíly jednu školu? Děkuji Slunečková
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.