Původním záměrem této sekce bylo s předstihem Vám napsat kde nás můžete vidět, kam za námi dorazit, kde a kdy představíme novou atrakci... Ale člověk míní, život mění ;-) Bohužel, tedy vlastně bohudík, máme tolik práce, že se prostě nedá stihnout vše nové a aktuální vypisovat na web ;-) Snad to pochopíte a raději si přijdete zařádit než aby jste seděli doma u počítače!? Notabene, jste-li našimi fanoušky na Facebooku - https://www.facebook.com/detinahrad , vše podstatné a důležité najdete tam ;-) Vypisovat se tu budeme až bude zima a nebude už možné vozit radost napříč republikou! Jen na okraj, víte, kam všude už jsem letos radost přivezli!?

Liberec, Malá Skála, Děčín, Ústí nad Labem , Praha, Mlékojedy, Teplice, Most, Litvínov, Louka u Litvínova, Chomutov, Cheb, Starý Plzenec, Duchcov, Panenský Týnec, Velké Žernoseky, Mladá Boleslav, Lovosice, Litoměřice, Klášterec nad Ohří, Roudníky, Česká Lípa, Mělník, Žatec a mnoho, mnoho dalších! Potkáme se i u Vás?

 

Krásné a sluníčkové léto Vám přejí Děti na hrad! ;-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.