Sluníčko se ukázalo a teploty už jsou také celkem příznivé proto nadešel čas, pořádně se připravit na letošní sezonu. A protože kvalita našich služeb musí být 100% , sezonu klasicky začínáme čištěním našich atrakcí tak, aby byl klient maximálně spokojen ;-) Ale letošní čištění bylo jiné... Bylo mnohem zábavnější!! Letos jsme si ho zpestřili a v rámci kontroly našich atrakcí jsme si pár našich nových kousků ze sekce atrakce pro dospělé i osobně vyzkoušeli. A bylo to fajn. Bylo to dokonce moc fajn ;-)  No můžete se podívat sami jak vypadají naše atrakce v akci - https://www.youtube.com/watch?v=SRD_Htv4rHM  Tak krásné a sluníčkové léto! Vaše DNH ;-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.