Protože nás baví rozdávat radost, rozhodli jsme se spustit novou soutěž pro naše fanoušky. Hrajte s námi o narozeninovou oslavu v hodnotě 5 000,-  a o zapůjčení skákacího hradu na víkend zdarma! Tím, že se do naší soutěže zapojíte, zároveň podpoříte dobrou věc, protože celý výtěžek ze soutěže věnujeme nadaci Plamínek naděje a to do poslední koruny. Chcete vyhrát? Chcete podpořit dobrou věc? V tom případě by bylo dobré vědět jak na to ;-)

1) Podmínkou účasti v naší soutěži je zakoupení samolepky Já volím děti na hrad na našem e-shopu - http://www.detinahrad.cz/nabidka/e-shop/sponzoring.html .

2) Vámi zakoupenou samolepku poté nalepte na zajímavém místě dle Vašeho uvážení, nápaditosti, záleží jen na Vás.  

3) U nalepené samolepky vyfoťte Vašeho potomka či potomky a fotografii nám zašlete na naše FB stránky případně mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4) Přihlášky (fotografie) lze zasílat od 1.4.2015 do 31.5.2015

5) Hlasování proběhne ve speciální soutěžní fotogalerii na našich FB stránkách v termínu od 1.6.2015 do 30.6.2015

6) Narozeninovou oslavu v hodnotě 5 000,- ZDARMA vyhrává fotografie s největším počtem LIKE v soutěžní fotogalerii

7) Zapůjčení skákacího hradu na víkend ZDARMA ze sekce hrady pro domácí využití vyhrává nejzajímavější či nejvtipnější fotografie na základě našeho výběru

8) Výhru lze vybrat do 31.12.2015 případně dle domluvy s pořadatelem

    Přejeme Vám hodně štěstí ;-)  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.