Jaro nám začalo a to je neklamné znamení toho, že sezona je za dveřmi. A pro tu letošní sezonu jsme si pro Vás připravili řadu nových atrakcí a služeb. V rámci pravidelného víkendového řádění v OC Forum jsme tento měsíc představili skákací hrad Farma o velikosti 40 m2. Svého druhu jediná atrakce v ČR s větší skákací plochou, prolézačkami a krytou skluzavkou se dětem i jejich rodičům velmi líbila ;-) Již brzy představíme další novinky z naší nové nabídky. Sledujte naše FB stránky případně náš web ať víte, kde si naše atrakce můžete příště vyzkoušet. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.