S prvním jarním dnem a s prvními slunečními paprsky musela zákonitě přijít i tolik oblíbená slevová akce pro Mateřské školy. Ani letos Vás nemůžeme ošidit a stejně jako v roce předchozím jsme pro Vás připravili slevovou akci na skákací hrady - Aquarium, Ocean, Fotbal, Super Bouncy a Super Bouncy slide při zapůjčení na dopoledne/odpoledne v délce 4 hodin ve všední dny. Stačí si jen zajistit krásné počasí, o zábavu se postaráme my ;-)

Akce platí od 1.4.2017 do 30.6.2017. 

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/16-hrad-ocean.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/17-hrad-aquarium.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/18-hrad-fotbal.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/19-hrad-super-bouncy.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/20-hrad-super-bouncy-slide.html

Ano, je to tak! Ani letos Vás neošidíme a zahrajeme si o Dětský den v hodnotě 25 000,- zdarma třeba právě pro Vaši Mateřskou školu ;-) A to není vše! V letošním roce pro Vás máme celkem 4 ceny, odměníme tedy 4 Mateřské školy, které se naší soutěže budou účastnit. Díky našim partnerům - www.esda.cz , společnostem Contin a Vytisknuti.cz, budeme letos rozdávat ceny za více než 40 000,- ! Je tedy opravdu o co hrát ;-) Pravidla naší soutěže jsou velmi jednoduchá - 

 

Pravidla soutěže -

 

1) Přihlášky formou fotografie školního kolektivu lze zaslat nejpozději do 30.4.2017 do 20,00

2) Přihlášky ( fotografie ) lze zaslat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případně vložit na naše FB stránky

3) Hlasování probíhá v samostatné soutěžní fotogalerii, která bude umístěna na našich FB stránkách, a probíhá od 1.3.2017 do 31.5.2017 do 20,00

4) Hlasování probíhá formou označení To se mi líbí ( LIKE ) u fotografie MŠ v soutěžní fotogalerii

5) Do finále postupují všechny MŠ, kterým se nejpozději do 31.5.2017 do 20,00 podaří nashromáždit 500 a více LIKE

6) Není dovoleno shánět LIKE na skupinách typu LIKE za LIKE a podobných ani na zahraničních FB stránkách a skupinách. V případě porušení tohoto pravidla bude MŠ ze soutěže bez náhrady vyřazena

7) Finálové losování vítězné MŠ proběhne 1.6.2017

8) Všechny MŠ které postoupí do finále, automaticky získávají 50% slevu na zapůjčení skákacího hradu z naší nabídky v roce 2017

9) Vítězná MŠ od nás obdrží voucher na částku 25 000,- s možností čerpání našich služeb dle svého uvážení, na uspořádání Dětské dne pro své žáky, s čerpáním v červnu 2017, nebude-li se zástupci MŠ domluveno jinak. 

10) Školka na druhém místě vyhrává stavebnici ESDA Fun blok XXL v hodnotě 7 200,- od společnosti ESDA Fun blok

11) Školka na třetím místě obdrží ceny dvě ;-)

Společnost CONTIN věnuje do soutěže velkou sadu 70 cm dopravních značek pro děti předškolního věku spolu se stavebnicí dopravního hřiště od značky Playmobil. A navíc je pro tuto MŠ připraven dopolední program pro děti formou interaktivní pohádky v rámci prevence bezpečnosti na našich silnicích.

12) Bonusovou výhrou je potom od společnosti Vytisknuti.cz voucher na tiskové služby v hodnotě 3 000,-

 

Myslíme, že je letos o co hrát!? ;-)

 

Přejeme Vám hodně štěstí! 

I v letošním roce máme pro Mateřské školy malý dárek! Po loňském velkém úspěchu i letos, od 1.4.2016 do 30.6.2016, mohou využít naší jarní slevové nabídky a zapůjčit si skákací hrad za 2 999,-  včetně DPH a to včetně instalace, kvalifikovaného dozoru a pojištění. Nabídka se týká skákacích hradů - Aquarium, Ocean, Fotbal, Super Bouncy a Super Bouncy slide při zapůjčení na dopoledne/odpoledne v délce 4 hodin ve všední dny. Stačí si jen zajistit krásné počasí, o zábavu se postaráme my ;-)

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/16-hrad-ocean.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/17-hrad-aquarium.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/18-hrad-fotbal.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/19-hrad-super-bouncy.html

http://www.detinahrad.cz/nabidka/profi-atrakce-pro-deti/predmet/20-hrad-super-bouncy-slide.html

 

Po loňském úspěšném ročníku soutěže pro Mateřské školy Ústeckého kraje jsme se i letos rozhodli udělat Vám radost ;-) A potěšující zprávou je i zapojení dalších partnerů do soutěže, firem Vytisknuti.cz a Contin, díky nimž můžeme letos nabídnout zase o trochu lepší a zajímavější výhru pro vítěznou MŠ. Abychom eliminovali co nejvíce rozdíly v počtu dětí jednotlivých MŠ, pro rok 2016 jsme trochu pozměnili pravidla a vše trochu zjednodušili. Dětský den v hodnotě 25 000,- zdarma, fotoreportáž z akce od společnosti Vytisknuti.cz, 28 ks dětských bezpečnostních vestiček a bonusový dárek, zábavný interaktivní program pro nejmenší v rámci programu silniční bezpečnosti od společnosti Contin, může vyhrát jakákoliv MŠ, která na našem FB v soutěžní fotogalerii získá 500 a více LIKE. Ze všech fotografií které požadovaní počet LIKE získají, budeme 1.6.2016 losovat tu vítěznou. Ale ani ostatní MŠ smutnit nemusí ;-) Všechny ty, které nashromáždí 500 LIKE a více, získávají automaticky 50% slevu na zapůjčení skákacího hradu z naší nabídky pro rok 2016! Teď tedy zbývá jen zapojit do hlasování přátele, spolupracovníky, rodinu a pak doufat, že se to štěstí přikloní na Vaši stranu ;-)

 

  Tak vzhůru do toho! Všem soutěžícím děkujeme za přihlášení do soutěže a přejeme hodně štěstí! Vaše DNH ;-)

 

 

Původním záměrem této sekce bylo s předstihem Vám napsat kde nás můžete vidět, kam za námi dorazit, kde a kdy představíme novou atrakci... Ale člověk míní, život mění ;-) Bohužel, tedy vlastně bohudík, máme tolik práce, že se prostě nedá stihnout vše nové a aktuální vypisovat na web ;-) Snad to pochopíte a raději si přijdete zařádit než aby jste seděli doma u počítače!? Notabene, jste-li našimi fanoušky na Facebooku - https://www.facebook.com/detinahrad , vše podstatné a důležité najdete tam ;-) Vypisovat se tu budeme až bude zima a nebude už možné vozit radost napříč republikou! Jen na okraj, víte, kam všude už jsem letos radost přivezli!?

Liberec, Malá Skála, Děčín, Ústí nad Labem , Praha, Mlékojedy, Teplice, Most, Litvínov, Louka u Litvínova, Chomutov, Cheb, Starý Plzenec, Duchcov, Panenský Týnec, Velké Žernoseky, Mladá Boleslav, Lovosice, Litoměřice, Klášterec nad Ohří, Roudníky, Česká Lípa, Mělník, Žatec a mnoho, mnoho dalších! Potkáme se i u Vás?

 

Krásné a sluníčkové léto Vám přejí Děti na hrad! ;-)

Domácí sekce pro děti

Domácí sekce

Nabídka atrakcí pro domácí (soukromé) použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou primárně určeny pro soukromé akce jako narozeninové oslavy, zahradní párty, svatby, apod. Atrakce je možné využít i pro veřejné a komerční akce, zde se ovšem k pronájmu počítá příslušný poplatek. Tyto atrakce lze osobně vyzvednout.

Profi sekce pro děti

Profi sekce

Nabídka atrakcí pro profesionální a komerční použití. Tyto nafukovací atrakce pro děti jsou přímo určené pro profesionální použití na komerční i veřejné akce bez dalšího poplatku za komerční využití. Například propagační akce, dětské dny, firemní akce, městské slavnosti apod. Tyto atrakce nelze osobně vyzvednout.

 

Doprovodné služby

Služby

Nabídka služeb jako je malování na obličej, airbrush či twinkle tetování, pronájem maskotů či například elektrických čtyřkolek a koníků Ponnie. Nově zde naleznete i možnost pronájmu párty stanů, nabídku ozvučení ale také cateringové služby a další. V nabídce jsou služby z naší vlastní produkce ale také služby zprostředkované.